Koncert Patriotyczny - dziękujemy!

Łączając się w obchody z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, oddaliśmy hołd tym, którzy walczyli o to, abyśmy dziś mogli cieszyć się wolną i niepodległą Ojczyzną.

Koncert w naszej restauracji przebiegł w domowej i patriotycznej atmosferze dzięki wyjątkowej poezji recytowanej przez Katarzynę Łaniewską i Stanisława Górkę, skłaniającej jednocześnie ku refleksji nad znaczeniem naszej wolności i miłości do ojczyzny. Śpiew chóru Concordia pod batutą Jerzego Łysiaka ubogacony został utworami muzycznymi wykonanymi przez Dawida Rytla oraz skrzypaczkę Alicję Kiełtyka. Koncert prowadzony przez Arkadiusza Głogowskiego.

Wspaniałe doznania artystyczne, utalentowani artyści i niezapomniane wrażenia zostały docenione przez wszystkich gości koncertu przez gromkie oklaski.

Dziękujemy naszej społeczności lokalnej za liczne przybycie na koncert świadczy to o Państwa miłości do tradycji, pamięci historycznej i pielęgnowaniu polskości. Poniżej zamieszczamy, krótką fotorelację z wydarzenia.

Dane kontaktoweSerdecznie zapraszamy do kontaktu z nami

608 551 281, (22) 243 45 29

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

05-400 Otwock - Śródborów
ul. Narutowicza 47